Stalo teniso varžybos

Sausio 21 d. Nemenčinės stalo tenisininkai (E. Stelmach, T. Krylovičius, A. Kostecki ir E. Mikelevič) dalyvavo A Lietuvos lygos varžybų antrame ture. Tenisininkai susitiko su 3 komandom iš Vilniaus miesto, rezultatu 3:2 Nemenčinės stalo tenisininkai nugalėjo vieną iš praeito turo lyderių komandą. Lemiamą susitikimą esant rezultatui 2:2 iškovojo E. Stelmach laimėjęs jauniausią komandos žaidėją rezultatu 3:2. Kitos dvi komandos už Nemenčinės sporto klubo stalo tenisininkus buvo tik truputi pranašesnės, dėl to rezultatu 3:2 ir 3:1 teko pripažinti kitų komandų persvarą.
„Varžybos tikrai buvo sunkios, bet labai įdomios, visi komandos nariai žaidė savo žaidimą, jautė kamuoliuką ir stalą, bet kaip sakoma kamuoliukas yra apvalus niekada negali žinoti kas laimės, dėl to mano manymu šitas žaidimas ir yra įdomus“ – sakė komandos kapitonas E. Stelmach.
Paklaustas kodėl esant rezultatui 2:0 A.Kostecki pripažino kito žaidėjo persvarą sakė: „Žaidimas klostėsi mano naudai, bet pabaigoje varžovas mane perprato ir mano „topsai“ istriža linija jam tapo įkandami, priešininkas pamatė, kad mano „kairė“ yra silpnesnė, dėl to pradėjo spausti visus kamuolius į kairę, bet žaidimas buvo tikrai geras, kitą kartą tikiuosi pavyks geriau, savo klaidas žinau ir dabar žinau ką reikia keisti ir ant ko reikia daugiau dirbti“
Kitos A lygos varžybos suplanuotos 2017 m. vasario 26 dieną, kol kas bendroje įskaitoje Nemenčinės sporto klubo stalo teniso komanda užima garbingą 5 vietą.

clip_image004

clip_image002

clip_image003