Sostinės krepšinio lyga

Svečiuose žaidusi „Vilniaus miesto savivaldybės“ (3-0) ekipa rimtesnio pasipriešinimo iš „SK Nemenčinės“ (2-2) priešininkų nesulaukė ir šventė pergalę 62:74. Tačiau aikštėje emocijų netrūko, o abiejų komandų žaidėjai buvo nubausti 3 techninėmis pražangomis.
Šį kartą aikštelės šeimininkams pavyko išvengti pirmojo kėlinio sindromo ir po 10 minučių rezultatas buvo 22:21 Stasio Plytnyko treniruojamos komandos naudai. Tačiau šiame mače lemiamu kėliniu tapo antrojo mačo atkarpa, kurios metu svečiai susikrovė 14 taškų pranašumą.
Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Geltonieji ir toliau didino savo pranašumą, kol 27 susitikimo minutę jis tapo rekordiniu – 22 taškai. Per likusį laiką svečiai kiek atsipalaidavo ir leido šeimininkams kiek sumažinti turėtą deficitą.
„SK Nemenčinės“ žaidėjas Julius Plytnykas apgailestavo dėl žaidėjų turimų žaidėjų traumų: „Turėjome labai sunkų mačą prieš labai gerai besiginančią komandą. Todėl labai pritrūko traumuotų Kęstučio Ingelevičiaus ir Raido Naciaus. Gaila, kad po pirmo gero kėlinio, vėliau nesugebėjome išlaikyti tempo ir varžovai pabėgo. Manau laikui bėgant žaidimas mūsų tik gėrės, nes dar pilna broko ir tikrai turime daug kur tobulėti.“
Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Artūras Pūkys, surinkęs 20 taškų. Paulius Macijauskas prie pergalės pridėjo 11 taškų.
Aikštelės šeimininkų komandoje Julius Plytnykas ir Laurynas Steputis atitinkamai surinko 14 ir 13 taškų.