NSK stalo teniso sportininkai iškovojo teisę žaisti aukštesnėje lygoje

Balandžio 15 d. Kėdainiuose vyko LSTA „B“ lygos finalinės varžybos, kuriuose iš visos Lietuvos „B“ lygos varžėsi 8 pajėgiausios komandos užėmusias 1-2 vietas savo regionuose, tarp jų buvo ir sėkmingai pasirodžiusi SK „Nemenčinės“ stalo tenisininkų komanda, kurios sudėtyje žaidžia : Ernest Stelmach, Artur Kostecki, Tomas Krylovičius ir Ernest Mikelevič.
13073135_1260519733977579_1242518967_o
13064053_1260519743977578_1533452247_o
13063850_1260519773977575_112544472_o
13062565_1260519750644244_2080450047_o
13052672_1260519770644242_268852295_o

Stalo tenisininkai savo regionų varžybose užėmė 2 vietą ir iškovojo kelialapį į finalą, tai reiškė, kad pirmame susitikime susitiks su pajėgiausia Kelmės regiono komandą. Pirmą susitikimą su Kelmės sportininkais žaidė Tomas Krylovičius, kuris užtikrintai 3:0 nugalėjo Kelmės žaidėją. Antrame susitikime žaidė Artur Kostecki, kuris taip pat rezultatu 3:0 įveikė Kelmės sportininką, mažiau sekėsi žaisti Ernest Mikelevič, kuris nuožmioje kovoje 3:2 nusileido žaidėjui iš Kelmės, bet situaciją išgelbėjo Tomas Krylovičius, kuris 3:0 įveikė dar vieną Kelmės sportininką ir bendru rezultatu Sk „Nemenčinė“ komanda keliavo užsibrėžto tikslo link.
Kita komanda su kuria susikovė Nemenčiniečiai buvo Vilniaus „Tamsta“ . Į kovą dėl patekimo į finalą stojo Ernest Stelmach, Artur Kostecki ir Tomas Krylovičius. Vilniaus komanda buvo nugalėta rezultatu 3:0 po šitos pergalės SK „Nemenčinė“ pateko į finalą ir paskutinis žaidimas laukė su Lazdijais.
Finalinėse varžybose Nemenčinės stalo tenisininkai nusileido Lazdijų komandai rezultatu 3:1, tačiau stipriai nenusivylė, nes užėmė garbingą 2 vietą, buvo apdovanoti medaliais ir atitinkamos kategorijos diplomais ir iškovojo teisę žaisti aukštesnėje lygoje. Sveikiname SK „Nemenčinės“ stalo tenisininkus.