Vasaros krepšinio lyga

Vasaros lyga prasidėjo skaudžiu pralaimėjimu Kaip ir dera, atkakliausiai susiklostė debiutinio SUMMER čempionato atidarymo rungtynės, kuriose ginklus surėmė SK „Nemenčinės“ (0-1) ir „BC Bajorų“ (1-0) komandos. Šiame sezone Nemenčinės atstovai dalyvavo Sostinės B lygoje, tuo tarpu jaunieji „Bajorai“ žaidė D lygoje ir ten iškovojo vos 2 pergales. Vis tik, per kelis mėnesius jaunimo ekipos vadovas Domas Sakavickas padarė išvadas ir pastiprinęs komandą keliais talentingais žaidėjais sugebėjo pergalingai debiutuoti SUMMER čempionate. Beveik visą rungtynių laiką kova aikštėje vyko taškas į tašką, tad nenuostabu, jog dvikovos nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis jos sekundėmis. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes „Nemenčinės“ ekipa turėjo 4 taškų persvarą (76:72), tačiau „Bajorai“ nekėlė baltos vėliavos ir iki pat finalinės sirenos mynė varžovams ant kulnų. Likus žaisti 7 sek. po Julius Plytnykas stojo mesti dviejų baudos metimų, tačiau pataikė tik vieną ir padidino savo komandos persvarą iki 2 taškų (82:80). Po minutinės pertraukėlės kamuolį išsimetę „Bajorai“ išpildė savo planą ir atidavė kamuolį ties tritaškio linija stovėjusiam savo lyderiui Danielius Lavrinovičius. Nors Nemenčinės miestelio atstovai viską darė teisingai ir neleido varžovų aukštaūgiui mesti patogaus metimo, tačiau aukšta trajektorija paleista D.Lavrinovičiaus tritaškė bomba sugebėjo pasiekti tikslą ir pakelti visą jaunimo atsarginių suolelį ant kojų 83:82!