Vasaros krepšinio lyga

Nepabūgo varžovų
Nors „Lėti ir įsiuntę“ (0-4) atvyko vos šešiese ir neturėdami naudingiausių savo žaidėjų Aleksandro Jonkaus, Rapolo Raižio ir Gintaro Raižio, tačiau dvikovoje su „Nemenčinės“ (2-2) ekipa nepabūgo varžovų ir davė jiems tikrai rimtą kovą. Pirmus tris kėlinukus aikštėje vyko įnirtinga dviejų lygių varžovų akistata. Nors beveik visą laiką pirmavo „Nemenčinės“ ekipa, tačiau skirtumas tarp komandų nuolat svyravo ties 3-7 taškų riba, tad rungtynių favoritai turėjo dirbti dėl kiekvieno pelnomo taško. Lūžis rungtynėse įvyko lemiamo kėlinuko pradžioje, kuomet „Nemenčinės“ atstovai pelnė net 11 taškų be atsako ir atitrūko dviženkliu skirtumu (79:68). Per likusį susitikimo laiką „Lėti ir įsiutę“ dar bandė kandžiotis, tačiau akivaizdus jėgų stygius neleido kardinaliai pakeisti rungtynių tėkmės, tad nuaidėjus finalinei sirenai „Nemenčinės“ atstovai šventė lengvą pergalę rezultatu 83:76. „Nemenčinė“: Dainius Jurgutis (12 atk.kam.) 22, Daniel Ceiko 16, Julius Plytnykas 14. „Lėti ir įsiutę“: Artur Biriulin (10 rez.perd., 32 naud.balai) 30, Mindaugas Dūda 13. Panašu, jog SUMMER čempionate šios susitiks dar kartą – „Lėti ir įsiutę“ jau žino, kad grumsis C divizione, o štai „Nemenčinė“ teoriškai dar gali prasibraukti į stipresnę grupę. Tiesa, tam ji turi įveikti „Infoerą“ ir laukti „Bajorų“ nesėkmės akistatoje su „Lėtų ir įsiutusių“ kolektyvu.