Vasaros krepšinio lyga

Netikėtai lengvą pergalę šventė „Jungent“ (1-1) vyrai net 15 taškų skirtumu rezultatu 74:59 palaužę „Nemenčinės“ jaunimą. Dar pirmajame kėlinuke „Jungent“ įgijo dviženklį persvarą (20:10), kurią dvikovos pusiaukelėje pavertė triuškinama (43:24). Nors po didžiosios pertraukos „Nemenčinės“ ekipa atsigavo ir net laimėjo antrąją rungtynių dalį, tačiau to buvo maža tam, kad būtų galima bent pagalvoti apie pergalę. Nugalėtojų komandoje taškus pelnė visi 10 aikštėje pasirodžiusių krepšininkų, kurie gavo bent po 14:30 min. žaidimo laiko. Svečiai iš Nemenčinės taikliau atakavo iš dviejų taškų zonos (43,9%-37.5%), tačiau pataikė dvigubai mažiau tritaškių už varžovus (5-11) ir ženklia persvara pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (30-41). Nugalėtojų ekipos vadovas Valdas Jonavičius davė trumpą komentarą, kuriame atskleidė pagrindinius komandos privalumus ir trūkumus: „Rungtynės praėjo neblogai. Antrą dvikovą iš eilės prasčiau pataikėm iš po krepšio, nei iš tritaškio. Tad panašu, kad mūsų pataikymo iš po krepšio neįtakoja varžovai.“ „Pirmas susitikimas buvo su „Infoeros“ ekipa, kuri žaidė kartais net ir trimis aukštaūgiais, o šiandien buvo „Nemenčinė“ su šiek tiek silpnesniais aukštais.“ „Šiaip įdomiai atrodom: esam komanda gerai kovojanti kamuolius ir gerai pataikanti tritaškius. Tačiau padarome labai daug klaidų „lygiose vietose“ ir matosi kad tos klaidos ateina iš to, kad vienas kito nepažystame ir neatspėjame į kurią pusę reikia pasuoti. Na, dar tik pradžia, tai tikėkimės kad klaidų mažės.“ „Jungent“: Šarūnas Belevičius (4/5 trit.) 16, Liutauras Pabrinkis, Simonas Norkūnas ir Ignas Kalesnykas po 9. „Nemenčinė“: Patrikas Jurevičius 20, Titas Klevinskas (4 blk.) 14. Įdomu tai, kad „Nemenčinės“ ekipos aukštaūgis T.Klevinskas blokavo net 4 varžovų metimus ir pasiekė naują SUMMER čempionato rekordą.