B lygoje tritaškių lietus

Skaudų pralaimėjimą patyrė Stasio Plytnyko treniruojama „SK Nemenčinės“ (8-7) ekipa. Namuose rungtyniavusi ekipa neapsigynė nuo tolimų varžovų metimų ir buvo priversta pripažinti „Vilniaus KM-97“ (11-6) komandos pranašumą 77:83.

krepsinis

Ričardo Žilio auklėtiniai susitikimą pradėjo demonstruodami puikią gynybą ir puolimą. Tad nenuostabu, kad jau pirmajame kėlinyje svečiai įgijo dviženklį pranašumą, kurį antrajame ketvirtyje padidino iki 17 taškų. Nors aikštelės šeimininkai antroje susitikimo pusėje atsigavo ir skirtumą sugebėjo panaikinti iki 4 taškų, galutinai perlaužti rungtynių jiems nepavyko.

Svečiai itin taikliai atakavo krepšį iš tolimos distancijos. Tikslą pasiekė net 16 metimų iš 28 bandymų!

Pralaimėjimą patyrusi „SK Nemenčinė“ liko šeštoje turnyrinės lentelės vietoje. Ekipai likus sužaisti tris rungtynes, jie vis dar yra savo likimo kalviai ir per artimiausią susitikimą gali užsitikrinti vietą kitame etape.

„SK Nemenčinės“ žaidėjo Justo Plytnyko komentaras: „Pirmus du kėlinius žaidėm kaip į kelnes prikrovę. Visiškai negalėjome nei jų užpulti, o jie atvirkščiai – pataikė viską, ką norėjo. Po pertraukos, kai jie „primetė apie 20 akių“, atsibudome ir pradėjome normaliai gintis ir jau buvom beperlaužiantys rungtynes, bet kažko pritrūko. Šiaip mus sužlugdė jų fantastiniai tolimi metimai. Pataikymas jų buvo įspūdingas. Ir dar tas jų centras, kuris sužaidė tik pirmą susitikimą už juos, padarė savo – visiškai uždengė Adą. Šiaip esu patenkintas tik tuo, kad sugebėjome atsitiesti po tragiškos mačo pradžios.“

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 27 taškus pelnęs Mantvydas Staniulis. Kipras Urbanavičius pridėjo 20 taškų.

„SK Nemenčinės“ komandoje Marius Galvanauskas ir Adas Paprovas surinko atitinkamai 20 ir 19 taškų.

Straipsnis iš www.vmks.lt