Trečias turas: Pirmoji gimnazistų pergalė

a4a251551ed00fd14fded1f2aff120a3Centrinė turo dvikova be abejo buvo: susitikimas tarp Parus Major ir Bezdonių komandų. Rungtynės vyko Sužionyse, už tai norėtumėme  atskirai padėkoti visai Sužionių bendruomenei. Bezdoniškiai susirinko beveik pilnos sudėties, truko tik gynybos ramsčio D. Kondtratovičiaus.  Parus Major pasigedo savo gretose ne tik Deniso oponento A.Traškos, bet ir jau eilines rungtynes praleidžiantį E.Kulvinskį .Bezdonis jau pirmam kelinį galėjo susikrauti pakankamą persvarą ir saugiai baigti rungtynes. Bet taip ir nesugebėjo iš trijų realių progų nei karta pasiusti kamuolio į parusininkų vartus.

Parus Major  1 kėlinį realių progų visai neturėjo. Po pertraukos iniciatyvą taip ir liko bezdoniškių rankose bei kojose, bet Parus Major žaidėjai puikiai sugebėjo realizuoti kontratakas. Dvi kontoros – 2 įvarčiai. Bezdoniškiai padidinę spaudimą sugeba sušvelninti rezultatą. Pasižymėjo iš Arsenalo stovyklos grįžęs V.Kondratovičius. Bet čia pat E.Gieglis vėl padidina rezultatą savo komandos naudai. Daugiausiai ką sugebėjo padaryti „Kondratovičių klano“ atstovai bei kaimynai – tai sušvelninti rezultatą iki minimumo. Pasižymėjo D.Aschabovas.  Tai gi 3:2, kaip ir galima buvo tikėtis sunkios abiem komandoms rungtynėms, bet fortūną šį karta nusišypsojo Parus  Major komandai.