Tarptautinis bėgimo festivalis Pultuske

2018 m. rugpjūčio 24-26 dienomis Lenkijoje vyko 1 tarptautinis bėgimo festivalis Pultuske, kuriame dalyvavo įvairių šalių bėgikai. Iš Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Čekijos, Ukrainos, Baltarusijos, Moldavijos. Šiose varžybose 3 dienas vyko bėgimo varžybos, pirmąją dieną vyko 1918 m bėgimas pagerbti to miesto garsenybes, ir begti teko per didžiausią Europos senamiesčio turgų. Šį bėgimą laimėjo mūsų klubo narys Tomas Jateiko užėmęs 1 vietą. Bet per šį nuotolį spėjo ir pasiklysti, nubėgo 600 metru daugiau, bet vistiek laimėjo. Po valandos vyko 3,4 km naktinis bėgimas, jis vyko per miestą. Ši bėgimą laimėjo taip pat Tomas Jateiko su laiku 11 min 25 s. Šio bėgimo metu teko rinkti punktuose antspaudus, įrodančius, kad nekirtai kelio. Už šį nuotolį gavo taurę. Kita diena vyko pusės maratono begimas tai yra 21,095 m, šį nuotolį bėgti teko per stiprią liūtį, balas, misko kelių ir žvirkeliais. Balos bėgimo take buvo iki kulksnies kauliuko, bei tęsėsi 16 km, jos ir pasigriebė visas jėgas. Šį nuotolį Tomas Jateiko įveikė per 1 h 24 min ir 25 s. Bendroj įskaitoje užėmė 7 vietą, o savo amžiaus grupėje 1 vietą. Už šį darbą gavo taurę, medalį ir kelionkrepšį. Paskutine trečią dieną buvo 10 km bėgimas, paskutinę festivalio programoje esanti pramogą. Ši bėgimą Tomas Jateiko bėgo 34 min 17 s. Užėmęs garbingą 2 vietą. Ši trasa tęsėsi 30% asfalto danga ir 70% miško kelių, per lietutį, kuris gaivimo visą trasą. Prizai buvo gal linksmi, taurė, medalis, knyga istorinė bei atvikimas i Pultuske esančią pilies hotelį, 3 žvaigždučių viešbutis 2 žmonėm, 2 nakvinem. Sveikinimai Tomui ir sekmes jam tolesnėse varžybose.