Sostinės krepšinio lyga

Svečiuose žaidę Kęstučio Kairio auklėtiniai ir toliau nesustabdomi. Šį kartą „LKA-karys.lt“ (5-0) atstovai nepaliko jokių vilčių „SK Nemenčinės“ (2-3) krepšininkams ir šventė užtikrintą pergalę rezultatyviose rungtynėse 101:73.

Intriga šiose rungtynėse išsilaikė tik pirmajame kėlinyje, po kurio aikštelės šeimininkai dar alsavo varžovams į nugaras. Tačiau jau antrajame kėlinyje kariškiai atitrūko dviženkliu taškų skirtumu ir daugiau šiame mače neleido Stasio Plytnyko auklėtiniams pagalvoti apie pergalę.

Nesulaikomai šiame susitikime rungtyniavo „LKA-karys.lt“ ekipos senbuvis Marius Valkauskas, kuris sužaidė karjeros rungtynes Sostinės krepšinio lygoje. 30-metis krepšininkas pelnė 41 tašką, pataikydamas 8(!) iš 10 tritaškių, ir surinko net 50 naudingumo balų.

K.Kairio treniruojamoje komandoje taip pat pasižymėjo Paulius Juozapavičius ir Aurimas Sirvydis, pelnę po 16 taškų.

Aikštelės šeimininkų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Julius Plytnykas ir Marius Galvanauskas, pelnę atitinkamai 23 ir 20 taškų.