Sostinės krepšinio lyga

Pirmojo kėlinio prakeiksmas

Ilgametė SKL dalyvė „SK Nemenčinės (2-0) ekipa ir toliau turi rimtą problemą. Jau antrose rungtynėse iš eilės S.Plytnyko auklėtiniai itin sunkiai pradeda susitikimus. Šį kartą svečiuose rungtyniavusi ekipa po pirmojo kėlinio turėjo 16 taškų deficitą, tačiau rado savyje jėgų ir šventė pergalę prieš „Vilniaus KM-2000“ (0-2) rezultatu 88:79.

Kaip ir pirmoje sezono dvikovoje, vakar „Nemenčinės“ krepšininkai pirmajame kėlinyje buvo neatpažįstami. Skylėta ekipos gynyba, pavieniai veiksmai puolime. Toks svečių žaidimas leido jauniesiems VKM krepšininkams jau per pirmąsias 10 minučių susikrauti solidų 16 taškų pranašumą.

Tačiau aikštelės šeimininkų džiaugsmas truko neilgai. Antrąjį ketvirtį „SK Nemenčinės“ krepšininkai pradėjo tarsi visai kita ekipa ir per antrąją kėlinį panaikino turėtą deficitą.

Po pertraukos iniciatyvą ir toliau priklausė S.Plytynko auklėtiniams. Užtikrintai žaisdami puolime, svečiai ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėję įgijo 13 taškų pranašumą ir rungtynių nugalėtojo likimas tapo aiškiu.

Pliusas – ilgas suolelis

„SK Nemenčinės“ žaidėjas Justinas Plytnykas komandos žaidime įžvelgė teigiamų postūmių: „Pradžia vėl buvo nekokia. Po pirmųjų keitimų žaidimas visai sugriuvo. Žaidėme po vieną, niekas neisgavo, o moksleiviai tuo naudojosi ir apibėgo mus. Bet per pertrauką viską sudėliojom ir pradėjom žaisti kaip komanda. Dalinomės kamuoliu, sutankinom gynybą. Po ilgosios pertraukos dar labiau padidinome tempą ir pradėjome nuo jų tolti. Nors ketvirtajame kėlinyje buvo keletas duobelių, bet iš jų išlipom ir užtikrintai pabaigėme rungtynes.“

„Maču esu patenkintas, nes pradeda matytis komandos veidas. Kur kas geriau jaučiame vienas kitą aikštelėje. Didelis pliusas – ilgas komandos suolelis, kuris leidžia palaikyti aukštą rungtynių tempą. Šiandien į žaidimą labai gerai įsiliejo Kazijaninas ir Ingelevičius. Vienas tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose, o kitas puikiai kovėsi po krepšiais. Žinoma, Nacius pridėjo savo taškus. Visi kiti puikiai dirbo gynyboje, kas ir buvo pagrindinis raktas į pergalę.“

Nugalėtojams Ričardas Nacius pelnė 24 taškus. Ernestas Kazjanin prie pergalės pridėjo 13 taškų.

VKM gretose rezultatyvumu išsiskyrė 18 taškų surinkęs Gediminas Mokšeckas. Simonas Jarumbauskas ir Rokas Rutkauskas pelnė po 11 taškų.