SK Nemenčinė žiemos sezonas pažymėtas sidabriniais ir bronziniais atspalviais!!!!

2017/2018 futbolo sezonas buvo pats sėkmingiasias mūsų komandos istorijoje. Subūrę sezono pradžioje tikrai pajėgias komandas kiek salės, tiek ir 7×7 čempionatuose, neslepėm ambicijų kovoti dėl mėdalių.
Jei salės čempionate buvo nuolatos prizininkų trejete, tai 7×7 visas čempionatas buvo panašus į amerikietiškus kalnelius. Bet galutinis rezultatas sidabras salės čempionate ir bronza 7×7 C diviziono čempionate leidžia tikėti kad judame teisinga linkme.
Tai pat džiugu, kad mūsų komandos žaidėjas Dmitrij Aschabov tapo rezultativiausiu salės futbolo Select II lygos žaidėjų – įmušęs 27 įvarčius.
Šiek tiek apie mus iš lygos puslapio:

Apie salės futbolo čempionata.

Mačas su Olimpija nemenčiniečiams toli gražu nebuvo lengvas, pirmaudavo tai viena, tai kita komanda, o tris įvarčius, po kurių rezultatas tapo 9:6, Nemenčinė įmušė paskutinėmis jo minutėmis.
Visai kitokios rungtynės buvo su Delfinais. Per jas Nemenčinė sutriuškino varžovus 12:2, neleidę jiems nė pagalvoti apie galimybę laimėti.
Olimpijai Dmitrijus Aschabovas įmušė 5, Delfinams – 6 įvarčius ir tapo rezultatyviausiu Select II futbolininku, viso pasižymėjusiu 27 kartus ir vienu įvarčiu aplenkusiu Geležinio Vilko įvarčių meistrą Edgarą Aršauską.
„Taip, savo laiku aš meškerę užmečiau, sakydamas, kad mus tenkins 1-4 vietos. Tiesiai nepasiskelbėme, kad kovosime dėl pirmosios. Bet iš tiesų tikėjomės jos ir rinkomės dėl jos, – po sezono atvirai prabilo Nemenčinės komandos vadovas Gediminas Janavičius. – Visi, išskyrus Karo Akademijos trenerį, mus šiek tiek nurašė – mes nebuvome rimtai pasistiprinę po ankstesnio sezono. Tiesiog turėjom šiek tiek daugiau lygiaverčių keitimų.
Jau sakiau ir sakysiu, kad pralaimėjimą pirmenybėse lėmė prarasti taškai per rungtynes su Trakų jaunimu.
Užtat pasistengėme, kad mūsų žaidėjas taptų rezultatyviausiu divizione. Taip, tikrai stengėmės, kad taip įvyktų, žaidėme daugiausia per jį ir pasiekėm savo tikslą paskutinėse rungtynėse. Mes per jas turėjome du tikslus: įveikti varžovus ir padaryti D. Aschabovą geriausiu snaiperiu.
Prieš tai su Olimpija buvo nelengva. Bet laimėjome. Ir ne vieno įvarčio skirtumu, didesniu.
Dar kuo galiu pasidžiaugti, kad tarpusavio rungtynėse su pagrindiniais varžovais Maccabi, VGTU – mūsų rezultatai geresni. Vadinasi mes jiems žaidimu nenusileidom.“

Apie 7×7 čempionatą.

BRONZA. Žvelgiant retrospektyviai bronzinis Nemenčinės komandos finišas divizione atrodys visai logiškas ir pagrįstas. Pakankamai gerai subalansuota ir sukomplektuota komanda galingai startavo ir per pirmas šešerias rungtynes surinko 16 taškų. Tuo metu komandos atstovas Vladimiras Pivovaras be didesnių užuolankų leido suprasti, kad Nemenčinės ambicijos yra ne šiaip medalinės, o net šiek tiek krypstančios prie stipresnės prabos medalių.

Tačiau po to sekė keturių rungtynių atkarpa, per kurią Nemenčinė surinko tik 1 tašką. Ir medalių vizija pakibo ant plauko. Ten ji būtų ir likusi, jei ne labai nesėkmingas Western Union komandos sezono pasibaigimas. Paskutiniame ture WU susirėmė su diviziono autsaideriais, surinko tik 1 tašką iš 6 ir paliko bronzinę viltį Nemenčinei. O pastaroji ja ir pasinaudojo.

Tiesa, ne viskas buvo taip paprasta ir elementaru, kaip gali pasirodyti. Pirmasis mačas su Tėvynės Sąjunga Nemenčinei atnešė tik 1 tašką. O galėjo ir neatnešti. „Galima sakyti, kad bronzą iš Western Union iškrapštėme per stebuklą, – sutiko Nemenčinės atstovas V.Pivovaras. – Likus žaisti 10 min. Tėvynės Sąjunga pirmavo 4:1, bet mes kažkaip sugebėjome išlyginti rezultatą. Padėjo ir tai, kad susirinkome gausiai, tad naudojome aktyvų spaudimą visoje aikštėje ir tai galų gale atnešė vaisių. Antras rungtynes su Visinčia pradėjome atsargiau, bet vis tiek kritome į duobę – 0:2. Visgi, tada reikalo ėmėsi Gžegož Stupak. Jis įmušė 3 įvarčius, sukūrė daug progų komandos draugams ir tokiu būdu ištempė mus ant bronzinio pakylos laiptelio.“

Surinkusi 34 taškus Nemenčinė dėl geresnio tarpusavio rungtynės pasiekto įvarčių santykio (+1) aplenkė Western Union komandą. „Sezono pradžioje sakiau, kad kabinsimės į medalius. Aišku, tikslai buvo kiek aukštesni, bet sezonui įpusėjus patapo aišku, kad pasiekti salės čempionato (VRFS Select II divizione užimta antra vieta) rezultatus bus sunku. Reziumuojant pasakysiu, kad tikslus įvykdėm bent 70 procentų. Bet tai vis tiek daugiau nei pusė, tad esu tuo patenkintas. Sidabras salėje, bronza 7×7 varžybose ir 4 vieta Rygoje vykusiame tarptautiniame salės futbolo turnyre per paskutinį mėnesį leidžia tikėtis, kad einame teisingu keliu“, – konstatavo V.Pivovaras.

Sezono uždarymą atšventėm Rygoje, dalyvaudami jau kelintą kartą iš eilės tarptautiniame salės futbolo turnyre. Šias metais laimėti kelialapio į Portugaliją nepavyko, bet buvome arti tikslo, nuo laimėjusios komandos atsilikom tik 4 taškais.
Žiemos futbolo sezonas pasibaigė, bet be futbolo ne dienos…. jau pradėjome pasiruošimą vasaros sezonui ir neužilgo žaisime taurės varžybas, naujame Nemenčinės miesto stadione. Kviečiame ir laukiame visus miesto bei apylinikių gyventojus…

Bronzine komanda…

Apdovanojimas Rygos turnyre….

Rezultatyviausias salės Select II lygos žaidėjas Dmitrij Aschabov

Straipsnyje panaudota informacija iš vilniausfutbolas.lt internetinės svetaines.