Mūsų sporto klubo nario T.Jateiko dar vienas puikus pasirodymas bėgimo varžybose Lenkijoje

Šįkart apsilankyta Lenkijoje, Mikolaikų miestelyje. Ten pusmaratonis, 10km ir nuotoliai vaikams – renginys vykstantis jau ne pirmus metus ir mėgstamas tautiečių. Ir šiemet buvo galima sutikti Marijampolės, Pakruojo, Kaišiadorių, Alytaus, Druskininkų, Vilniaus bėgikų, gali būti, kad dar ir nepastebėtų liko.
Trasa praktiškai trail’o. Asfalto danga tik miestelyje ir puskilometris už jo, po to šlaku barstytas kelias, šiemet dar ir plonu purvo sluoksneliu padengtas, apsisukus bėgama atgal ir taip du ratai, antras kiek ilgesnis, kad užtektų pusmaratoniui. Panašu, kad užteko net su kaupu. O dar ir bėgti atgal buvo šiaip sau malonumas – vėjas į veidą ir keletas purvinų pakilimų. Na, bet į priekį galima lėkt su vėjeliu.
Po varžybų prasideda tai, dėl ko šis renginys drąsiai nusipelno tokio pavadinimo. Jei nesivaržyti, tai galima grįžti namo priaugus svorio. Finiše bananai ir pašildytas (!) izotoninis gėrimas, po to salėje sriuba, bigozas, cepelinai, gal 5ių rūšių desertas ir visa tai neribojama jokiais talonais. Tokio maisto kiekio dar neteko sutikti jokiose varžybose.
O Nemenčinės sporto klubo bėgikas pasirodė neprastai. T. Jateiko finišavo 2 su 1h 17 min 13 sveikinimai!