Išvyka į Lietuvos moterų krepšinio lygos „ŽVAIGŽDŽIŲ DIENĄ“

Šių metų sausio 24 d. 15 val., Utenoje įvyko, didžiausios Lietuvos moterų krepšinio lygos žaidėjų kartu su Virgilijumi Alekna, Deividu Šemberu, Ramūnu Šiškausku,Valdemaru Chomičiumi, Romualdu Brazausku ir kitais, įspūdinga krepšinio, muzikos ir šokio šventė! Joje buvo tritaškių ir igūdžių krepšinio konkursai su geriausiais Lietuvos ir Utenos jaunaisiais talentais.

foto1

Šią šventę, Nemenčinės Sporto Klubo ir globos namų „Senevita“ dėka, stebėjo naujai susikūrusi Nemenčinės Gedimino gimnazijos merginų krepšinio komanda su savo treneriu Nikodemu Rakeliu. Ne tik profesionalus krepšinis ir įspūdingi tritaškiai, bet ir Donatas Montvydas, „Žalgirio“ šokėjos, TV projekto „Lietuvos talentai“ žvaigždės ir nepakartojamasis renginio vedėjas Mindaugas Stasiulis, drebino Utenos miesto daugiafunkcinio sporto komplekso salę.

foto2

Jei ir TU nori išmokti žaisti krepšinį ir praleisti linksmai laiką, prisijunk prie Nemenčinės Gedimino gimnazijos merginų krepšinio komandos! Treniruotės vyksta antradieniais 14:00 val. ir ketvirtadieniais 14:00 val. Nemenčinės Gedimino gimnazijos sporto salėje NEMOKAMAI ! Maloniai lauksime Jūsų 🙂

mergaiciu krepsinio komanda