2017-tieji – sporto metai


Šeimos sporto šventė
Finišo link bėga 2017-tieji – sporto metai, ir fantastiškas jų rezultatas džiugina visus sportui neabejingus Nemenčinės Gedimino gimnazijos bendruomenės narius: atnaujinta ne tik gimnazijos sporto salė, bet ir sporto aikštynas, o spalio 14 dieną, šeštadienį, įvyko šeimų sporto šventė. Nors lauke purškė lietus, Gedimino gimnazijos sporto salėje susirinko Nemenčinės gyventojai, kurie mėgsta aktyviai praleisti laiką. Tarp jų – ir Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski, naujasis Nemenčinės miesto seniūnas Artūr Komarovski, UAB ,,Nemenčinės mediena“ direktorius Julius Plytnykas.
Sporto šventės dalyviams teko išbandyti įvairiausias rungtis: krepšinio slalomą, baudų metimo konkursą, taikliosios rankos bei virvės traukimo varžybas, vaikų, galiūnų, jėgos estafetę bei estafetę ,,Kliūčių ruožas“. Ištvermingiausieji galėjo pamatyti funkcinės jėgos parodomąją pamoką, o aktyviausieji sušoko visų dalyvių flashmobą.
Ir svečiai, ir dalyviai buvo vaišinami skania arbata, o kiekvienos rungties dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Šventės pabaigoje buvo išrinktos aktyviausios šeimos – Venckų šeima, Petručionių šeima ir Žemčiugovų šeima.
Dėkojame šventės organizatoriams – Nemenčinės sporto klubui bei Nemenčinės Gedimino gimnazijai, ypač Nemenčinės sporto klubo pirmininkui Vladimirui Pivovarui, Elžbietai Volk bei šauniai ir kūrybingai šokio mokytojai Julijai Dombrovskajai!